Jste úžasné bohyně života

31.01.2017

Dnes asi, jen proud myšlenek, které občas myslím, že potřebuje slyšet každá z nás. A bohužel se nám, vždy nedostane v takovém množství, které bychom v daný okamžik potřebovaly :).

Vlastně bych to chtěla věnovat úplně každé mamince, ženě. 

Každá jsme jiná, každá máme jiný přístup, jiný názor, ale v jednom si myslím, že se shodujeme.

Jsou dny, kdy jsme unavené, kdy už zkrátka nemáme z čeho brát.. Cítíme se totálně vycuclé a bez podpory. Lhostejnost blízkého okolí se nás až moc dotýká...

 Všem maminkám, které se cítí v určitý moment osaměle a zoufale.

Zkuste si prosím samy pro sebe opakovat

Jsem krásná.

Vážím si sama sebe

Jsem důležitá

Zasloužím si respekt

Mám se ráda

Mateřství a rodičovství je asi ta nejtěžší životní fáze, na kterou nás nepřipraví žádná škola. A buďme upřímné, někdy už máme plný zuby i všech rad a doporučení, protože nikdo neni ve vaší kůži.

Vždyť přeci děláte vše, co je ve vašich silách, snažíme se fungovat především srdcem... Řešíme děti, spokojenost manžela a buďme upřímné, vlastně i okolí celé rodiny.

Jste úžasné managerky :).

Ale najednou si někdy řekneme, "kdo řeší nás, kdo řeší mě?"..... Né neberte tento článek prosím jako nářek. To ani omylem. Já si vážím role maminky a neměnila bych ani vteřinu ve svém životě. Díky tomu jsem taková jaká jsem. Spíš to berte jako nakopnutí a uvědomnění si, co vše dokážete zvládnout :). A většinou se to bere jako samozřejmost, tak proč si to někdy sami pro sebe neuvědomit. A podle toho se chovat :).

A než se kolikrát ročílíte, tak mrkněme na své anděly všedních dní :)

Kukadla pro která to vše děláte, k vám vzhlíží! A proč? Protože pro své děti jste nejdokonalejší osoba a střed vesmíru. Tak z toho čerpejme, dokud je možnost.

Pro ty dokonalé ručičky, které nás chtějí obejmout, protože ty určují směr našeho života.

Proč to všechno úsilí?

Pro své anděly, které se chtějí na konci dne přitulit a cítit tlukot vašeho srdce a bezpečí vaší náruče. A i když bychom šly raději relaxovat do vany, tak jejich náruč nás dobije více, než horká vana. Protože v ten okamžik cítíte, že jste opravdu potřebné a nejdůležitější na světě. A najednou víte, že to vše má opravdu cenu. A že se jedná o okamžiky, z kterých budete čerpat po zbytek života. A sbírat z těchto vzpomínek energii.

Teď máte možnost cítit opravdovou a především čistou lásku

Zkrátka jen proto, že jste! A že jste právě takové! A protože nikdo jiný to nedokáže lépe, než VY!

Příjemný sněhový den a mějte se rády a věřte si, vaše AK