Služby

Laktační poradenství a péče o miminko

Každá žena je jedinečná a silná bytost, která potřebuje plnou podporu a péči v nové roli maminky. Poskytuji laktační poradenství a poradenství v rané péči o vaše miminko.

Předporodní příprava a doprovod k porodu

S láskou a úctou vás provedu celým obdobím vašeho těhotenství. Pomohu vám se v klidu připravit na jedinečný okamžik zrození děťátka. A v případě zájmu vám mohou být i oporou při porodu.
 

Bezplenková metoda

Přirozené je vnímat podněty svého děťátka a být mu vždy nablízku a pokusit se uspokojit jeho potřeby. Přirozené je cítit se příjemně a pohodlně. Pomohu vám ukázat výhody bezplenkové metody a nebojte vaše dítěte nebude chodit nahé :). Ale možná díky této metodě přestane miminko bojkotovat kojení.
 

Cvičení pro těhotné

Pomohu vám předcházet bolestem v kříži, otokům končetin, ulevíme napnutým prsním svalům, zad a nohou. Poskytuji speciální relaxační masáže. Naučím vás správně dýchat a relaxovat v období těhotenství. Vše v relaxační atmosféře a dle individuálních potřeb.

Podpůrná skupina pro přirozené kojení a mateřství

Nikdy v tom nemusíte být sama a žádný dotaz nikdy neni zbytečný, ale naopak. Podělte se o své zkušenosti, ale i obavy v naší podpůrné skupině. Skupina je uzavřená a nabízí pomoc při kojení, ale i ve výchově vašeho děťátka.
 

Core, aby nám tělo fungovalo

Jedinečná cvičební metoda pro nápravu disbalancí našeho těla. Při správném cvičení dochází k odstranění bolesti zad, k obnovení správného držení těla, zvýšení kondice a vitality. Vyrýsuje se břišní stěna a zeštíhlí pas.

Cvičení po porodu aneb aby záda nebolela

Cvičení je určené pro maminky po porodu již v období 6ti nedělí.
Je kladen důraz na správné držení zad a návrat břišních svalů a správnou fuknci pánevního dna.

Pánevní dno aneb vnímej sama sebe

Specializuji se na práci s pánevním dnem. Pomáhám ženám zpět ke svému tělu nejen po porodu, ale v průběhu celého života. Pánevní dno je nedílnou součástí každé aktivní a spokojené ženy.

Pořádání odborných seminářů

Cvičení s kojenci a batolaty

Konzultace s nutriční terapeutkou